Maszyny ogrodnicze Briggs&Stratton – czym się wyróżniają?

Maszyny ogrodnicze i akcesoria do ogrodu Briggs&Stratton odznaczają się niezwykłą trwałością. Firma posiada ponad stuletnią tradycję i jest jedną z największych firm zajmujących się projektowaniem i produkowaniem silników spalinowych oraz urządzeń ogrodniczych. Zajmuje się również produkowaniem maszyn budowlanych oraz przemysłowych. Sprzęty ogrodnicze tej marki sprzedawane są w prawie 100 krajach na całym świecie, a ich popularność stale rośnie.

Czym wyróżniają się maszyny ogrodnicze Briggs&Stratton?

Części ogrodnicze Briggs&Stratton mają niezwykłą renomę. Firma sama projektuje silniki do sprzętów ogrodniczych oraz rolniczych. Zajmuje się również konstruowaniem silników, stąd wysoka jakość i trwałość maszyn. Silniki konstruowane są pod dane modele, nie ma więc mowy o wykorzystywaniu słabej jakości zamienników chińskich. Dzięki profesjonalnemu serwisowi oraz wiedzy na temat wielu rodzajów napędów do maszyn rolniczych oraz ogrodniczych, konsument ma pewność, że trafi na odpowiedni sprzęt do swojego ogrodu. Firma stawia również na fachowe doradztwo oraz szczegółowy serwis w razie usterki.

Firma specjalizuje się głównie w bardzo profesjonalnych kosiarkach do trawy o niezwykłej wydajności. Produkuje też swoje części do maszyn, w tym części do kosiarek. Opatentowała swoje silniki do kosiarek i tak je skonstruowała, by były jak najmocniejsze. Dodano również szereg patentów i innowacji, które wpływają na wydajność kosiarek tej marki. Wprowadzono dobrej jakości ostrza oraz silniki spalinowe, które wytrzymują duże obciążenia. Główną innowacją, jaką wprowadziła marka Briggs&Stratton jest nowoczesny napęd, który znacznie przyspiesza koszenie trawy, nawet przy jej sporej wysokości. Zmniejsza również nasz nakład siły, jaki musielibyśmy użyć w trakcie koszenia. Kosiarki spalinowe Briggs&Stratton dodatkowo mają bardzo nowoczesny system prowadzenia, przez co kosiarka może bez problemu poruszać się nawet po nierównym terenie. Marka wprowadziła również znacznie większe pojemniki na ściętą trawę oraz zwiększoną szerokość ostrzy, które również pomagają znacznie wydajniej korzystać z kosiarki, zarówno przy dużym areale ziemi, jak i niewielkim ogrodzie. Koszenie staje się znacznie szybsze i prostsze.

Kolejną bardzo użyteczną oraz innowacyjną maszyną ogrodniczą jest myjka ciśnieniowa Briggs&Stratton. Posiadają system wtrysku detergentu oraz specjalistyczną, bardzo mocną pompę. Moc dopasowana jest do przepływu wody, dzięki czemu myjka jest w stanie oczyścić zarówno maszyny rolnicze, jak i samochody osobowe, równie precyzyjnie i szybko. Wykorzystano w niej górnozaworowy silnik, który znacznie poprawia jakość pracy, ale również sprawia, że myjka ciśnieniowa jest praktycznie bezawaryjna. Dzięki takiemu rodzajowi silnika dobrze również dysponowane jest paliwo, by myjka była jak najbardziej oszczędna, mimo posiadania ogromnej mocy przepływowej. Wykorzystywana w niej jest mosiężna pompa mimośrodkowa, z wykorzystaniem nowoczesnego systemu Easy Start, do znacznie szybszego rozruchu. Ta maszyna ogrodnicza na pewno sprawdzi się w naszym domu. Wszystkie artykuły ogrodnicze tej marki stawiają na innowacyjność i jakość. Więcej produktów tej marki, takich jak narzędzia ogrodnicze ręczne, zaoferuje nam dobry, internetowy sklep rolniczy lub ogrodniczy.

You May Also Like