Serce kosiarki: silniki Briggs and Stratton

Kosiarka to niezbędne w każdym gospodarstwie narzędzie ogrodnicze, które pozwala na zachowanie ładnego, zdrowego trawnika. Na rynku istnieje wielu producentów kosiarek. Jednym z najbardziej renomowanych producentów silników do kosiarek spalinowych i kosiarek elektrycznych, a także innych maszyn ogrodniczych jest Briggs&Stratton.

Kosiarki elektryczne z silnikiem  Briggs and Stratton

 

Maszyny ogrodnicze mogą być wyposażone w silnik elektryczny Briggs and Stratton. W ofercie firmy znajduje się silnik 82Li Series, będący nowoczesnym rozwiązaniem wyposażonym w wydajny akumulator litowo-jonowy. Takie części do kosiarek elektrycznych to najwyższa możliwa jakość, silnik ten wyposażony jest w system wykrywania obciążenia, dzięki czemu sam dostosowuje moc cięcia do grubości trawy. Jest on także niezwykle prosty w obsłudze, uruchamiany jest przyciskiem, ładowany jest z gniazdka elektrycznego, a pełne naładowanie to około 45 minut pracy.

Kosiarki spalinowe z silnikiem Briggs and Stratton

 

W ofercie producenta, a także wielu internetowych sklepów rolniczych, znajduje się szeroki wachlarz silników do spalinowych kosiarek Briggs&Stratton. Różnią się one od siebie mocą i wielkością, dzięki czemu można dopasować kosiarkę spalinową do naszych potrzeb. Silniki spalinowe do kosiarek Briggs and Stratton to nowoczesne, czterosuwowe jednostki górnozaworowe, o dużej mocy i niskiej masie, dzięki czemu umożliwiają  wydajne koszenie w każdych warunkach.

 

Kosiarki z takim silnikiem wyposażone są także w szereg ciekawych rozwiązań, takich jak wygodny rozruch elektryczny, lub technologie ułatwiające rozruch ręczny, które gwarantują, że kosiarka uruchomi się najdalej w drugiej próbie. Poza tym, kosiarki spalinowe z silnikiem Briggs and Stratton wyposażone są technologię Mow N’ Stow, która pozwala na przechowywanie kosiarki w pionie, co znacząco oszczędza przestrzeń potrzebną do tego celu.

 

 

Części do kosiarek spalinowych i części do kosiarek elektrycznych Briggs and Stratton

 

Dzięki dbałości o klienta w sieci dostępne są wszystkie części do kosiarek spalinowych Briggs and Stratton. Oryginalne części Briggs and Stratton są produktami najwyższej jakości, zapewniającymi bezproblemową eksploatację kosiarek elektrycznych i kosiarek spalinowych przez długi czas.

 

Części do kosiarek spalinowych zawierają zarówno materiały eksploatacyjne, takie jak filtry powietrza czy filtry oleju, jak i części zamienne układów silnika, rozruchu czy zapłonu. Możliwy jest także zakup części o zasadniczym znaczeniu, takich jak nowe tłoki, co pozwala także na przeprowadzanie pełnych remontów silników Briggs and Stratton przy użyciu nowych części do kosiarek spalinowych.

 

Także części do kosiarek elektrycznych zawierają wszystko co niezbędne do prawidłowej eksploatacji i konserwacji kosiarek z silnikiem Briggs and Stratton. Dobre, internetowe sklepy rolnicze oferują zarówno części elektryczne – szczotki, elementy regulacyjne, przewody i inne części do kosiarek elektrycznych, a także części mechaniczne, odpowiedzialne za prawidłowe przeniesienie mocy silnika na noże koszące.

 

Podczas kompletowania akcesoriów ogrodowych w internetowym sklepie rolniczym warto więc rozważyć zakup kosiarki elektrycznej lub kosiarki spalinowej z solidnym silnikiem Briggs&Stratton. Wybór taki zapewni wydajne i wygodne koszenie trawnika, a doskonała dostępność części do kosiarek, zagwarantuje niezawodność na długie lata.

You May Also Like